Pieniadze nagrody za usługi

Pieniadze i nagrody za usługi

Program partnerski

Pieniadze  nagrody za usługi to jedna z możliwości jaką nasza Firma oferuje dla swoich klientów bądź potencjalnych klientów.

Program partnerski który został stworzony jest połączony z usługami szkoleniowymi naszej firmy. Nie oznacza to jednak, że musisz korzystać ze szkoleń aby uczestniczyć w programie partnerskim. Oznacza to jedynie dodatkowe korzyści z samego programu cashback.

Jeśli korzystałaś/korzystałeś z naszych usług, zapewne masz już swój indywidualny numer klienta pod warunkiem, że została wyrażona na to Twoja zgoda.

Ten numer klienta, dla kogoś innego, komu podasz ten numer, jest kodem rabatowym dzięki któremu ta osoba gdy poda ten kod, otrzyma 15% rabat na towary i usługi naszej firmy.

Jeśli wykorzysta ten kod Ty otrzymujesz od nas pieniądze w podzięce za polecenie nowej osobie.

Można w ten sposób zarobić od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych, wszystko zależy od zaangażowania tym bardziej, ze Firma wprawdzie działa w Krakowie i okolicach ale wykonując serwis zdalnie przez internet można działać na cały świat, a w niedługim czasie planowane są już oddziały stacjonarne w innych miastach.

Szczegółowy wykaz możliwości znajduje się pod linkiem Cashback, kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej .

Nie zechcesz pieniędzy, nie ma problemu, można je wymienić na dowolny towar bądź usługę w naszej firmie.

Jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem, ale chciałabyś/chciałbyś polecić naszą firmę również możesz to zrobić. Różnica polega na tym, że nasz klient, który skorzystał z usług ma od razu opłaconą przez nas opłatę rejestracyjną, Ty nie będąc naszym klientem musisz opłacić 20 zł aby móc uzyskać swój indywidualny numer. Jeśli chcesz się zarejestrować >>kliknij tutaj<<

Jeśli chcesz się z nami skontaktować >>kliknij tutaj<<

Jeśli chcesz przejść do strony głównej >>kliknij tutaj<<

 


0 komentarzy

Leave a Reply