Numer telefonu – kto dzwoni?

Numer telefonu nieznany czy to z innego miasta czy nawet z innego kraju, czy po prostu z poza Twojej książki kontaktów często powoduje pytanie: Kto dzwoni?

Odebrać czy nie odbierać?

Właśnie aby rozwiać wątpliwości na tego typu pytania, oraz specjalnie z dedykacją dla osób starszych, jak również aby nie natknąć się na wiercące w brzuchu reklamy w stylu „kup kup” powstał jakiś czas temu na smartfony z systemem Android program „Kto dzwoni” który łączy się z własną bazą rozwijaną poprzez społeczność ludzi użytkujących go i w mig albo odpowiada na pytanie kto dzwoni, albo blokuje niechciane połączenie. W tym miejscu można śmiało powiedzieć, że program nie ma sobie równych i jest najlepszym tego typu programem dostępnym na Smartfony.

A ten artykuł powstał głównie dlatego, że do tej pory użytkownicy smartfonów opartych na Androidzie mieli ten przywilej korzystania z programu. Na iphone-y również można było znaleźć programy podobne funkcjami, jednakże mniej skuteczne.

Od niedawna jednak również i użytkownicy smartfonów mogą cieszyć się funkcjonalnością programu 🙂

Koniec z oszukiwaniem ludzi starszych oraz z natrętnymi reklamami telefonicznymi.

Numer telefonu - teraz już wiesz

Kto dzwoni

Program dostępny na platformę Android można pobrać >>tutaj<<

Program dostępny na platformę IOS można pobrać >>tutaj<<

Jeśli masz pytania, nie wiesz jak skonfigurować program, zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy 🙂 Aby szybko przejść do działu kontakt kliknij >>tutaj<<

Aby przejść do strony głównej możesz kliknąć >>tutaj<<


0 komentarzy

Leave a Reply