Do startu Electronics Show, czyli największych polskich targów elektroniki użytkowej i nowych technologii, został zaledwie tydzień. Oto kilka powodów, dla których warto będzie odwiedzić tegoroczną edycję.

Electronics Show 2019 to już druga edycja targów zorganizowanych z myślą o wszystkich fanach nowych technologii. Od 10 do 12 maja w PTAK Expo w Nadarzynie pod Warszawą będzie można zobaczyć najnowsze gadżety – od smartfonów, przez pojazdy elektryczne, do sprzętu wykorzystywanego w misjach kosmicznych. W tym roku wystawców będzie jeszcze więcej, więc żeby nie zwariować, przygotowaliśmy dla was krótką listę z najciekawszymi atrakcjami, które trzeba zobaczyć. Oto ona:

Electronics Show 2019: Samsung

samsung galaxy fold opinie

W tym roku stoisko Samsunga, które powstanie w Nadarzynie, będzie miało na prawdę sporo do zaoferowania. W tym bardzo ciekawe warsztaty naukowo-technologiczne realizowane przy współpracy z Centrum Nauki Kopernik, na których przeprowadzane będą interesujące eksperymenty z chemii i fizyki. Animatorzy CNK będą dostępni na stoisku Samsunga w piątek (10.05) i w niedzielę (12.05) od 10:00 do 16:00.

Koreański producent prezentować będzie również całą masę sprzętu. I tak, goście targów Electronics Show będą mogli obejrzeć na żywo składanego Samsunga Galaxy Fold. Do tego oczywiście będzie można pobawić się też innymi smartfonami Samsunga. Ciekawym przełamaniem targowej konwencji wydaje się też strefa Galaxy Spa, w której goście Electronics Show będą mogli odświeżyć swój telefon lub skorzystać z darmowej naprawy.

Podczas targów będzie można również sprawdzić na żywo możliwości telewizorów 8K od Samsunga. A jeśli dwa wymiary was nie przekonują, to zawsze jest jeszcze strefa VR, na której będzie można wypróbować stanowisko do wirtualnej jazdy na rowerze. Stoisko Samsunga polecamy obowiązkowo.

Electronics Show 2019: strefa dźwięku

JBL i Harman/Kardon na Audio Video Show

Jeśli rozglądacie się za nowym zestawem audio, to w Nadarzynie będzie można przetestować sprzęty takich firm jak JBL czy hama. Ten drugi producent przygotował oddzielny pokój ze sprzętem audio, w którym będzie można przetestować m.in sterowane głosowo głośniki oraz najnowsze gadżety do odtwarzania muzyki.

JBL z kolei kusić nas będzie pokazami tańca breakdance, które stanowić będą tło do prezentacji głośników JBL Partybox z wbudowaną funkcją k o l o r o f o n u. Hama, podobnie jak Samsung, prowadzić będzie na terenie swojego stoiska punkt darmowego serwisu smartfonów. Może jakieś małe zawody w darmowych naprawach smartfonów?

Electronics Show 2019: strefa pojazdów elektrycznych

tesla-electronics-show-4

Tak, Tesla będzie na pewno, ale mówiąc o pojazdach elektrycznych, nie zapominajmy też o nie-samochodach. Widzieliście kiedyś rolki elektryczne? Nie? To polecamy odwiedzić stoisko Skymaster. Będzie też cała masa hulajnóg, rowerów, jeździków i deskorolek elektrycznych.

Akurat zaczyna się sezon, więc jeśli ktoś z was rozgląda się za zakupem czegoś elektrycznego, wizyta na Electronics Show może być świetną okazją do przetestowania tego typu pojazdów. Być może uda się wybrać coś dla siebie. Na przykład elektryczny skuter.

Electronics Show 2019: inteligentna kuchnia

Technologie już dawno rozlały się na inne branże. W tym na sprzęt AGD. Najnowsze gadżeciarskie dodatki do kuchni zaprezentują m.in Whirlpool, Nespresso, Philips, BSH, Gerlach, Unilever, Aged, czy groupe Seb. Spodziewajcie się wielu pokazów gotowania na żywo i darmowych degustacji jedzenia przygotowanego na inteligentnych kuchenkach i patelniach wykonanych przy użyciu technologii kosmicznych.

Konkursy. W tym nasz

Odwiedzając Electronics Show można liczyć oczywiście na powrót do domu z jakimś fajnym gadżetem. W krótkich opisach stanowisk, które otrzymaliśmy od wystawców, bardzo często wspominane są przeróżne konkursy. Roczna licencja od Navitel, smartfony myPhone, słuchawki gamingowe, wolnoobrotowe wyciskarki, kamery GoPro – możliwości jest sporo.

Jeśli chcielibyście spróbować szczęścia, zacznijcie od naszego konkursu, w którym mamy do rozdania 50 biletów na tegoroczną edycję Electronics Show. Szczegóły dot. wzięcia udziału znajdziecie tutaj.

Strona główna <<kliknij tutaj>>

Jeśli chcesz zarezerwować wizytę online <<kliknij tutaj>>

Kontakt <<tutaj>>


0 komentarzy

Leave a Reply