Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

W ciągle rozwijającym się świecie w pewym momencie zauważasz, że zostajesz w tyle za innymi.

Chcemy Ci pomóc nadgonić zaległości.

Dlatego wszystkim zainteresowanym oferujemy indywidualne szkolenia z dojazdem do klienta, bądź środkami komunikacji internetowej.

Nasze szkolenia obejmują począwszy od tematów najbardziej popularnych:

-KRYPTOWALUTA - Co to jest z czym to się je, jak funkcjonuje, jak działa, gdzie kupić gdzie sprzedać jak skutecznie zabezpieczyć się przed kradzieżą, jak na niej zarabiać, jak odróżnić prawdziwą kryptowalutę od pseudo kryptowaluty. Np. BTC, ETH, DASH, GAME,LSK, LTC, etc.

-SMARTFON/TABLET - Jak zabezpieczyć, jak korzystać, jak instalować, odinstalowywać aplikacje, jak zabezpieczać ważne dane.

-LAPTOP/PC - Jak korzystać i poruszać się w środowisku Windows/Android, jak instalować, usuwać oprogramowanie, jak zabezpieczyć, na co zwrócić uwagę przy zabezpieczeniach, jak nie dać się nabrać na pseudo aplikacje udające aplikacje zaufane.

-FACEBOOK - Jak skutecznie się reklamować, jak zabezpieczyć profil przed niechcianymi sytuacjami, co można czego nie można aby nie dostać bana.

-ZARABIANIE PRZEZ INTERNET - Aplikacje, gry zarabiające, portale zarabiające, jak korzystać, jak nie dać się nabrać na pseudo pewny zarobek, czego unikać, co robić aby zarabiać.

Przydatne linki:

Największa Polska giełda kryptowalut: --->KLIKNIJ<---

Polski portal pozwalający zarabiać przez internet popularność 2,5mln użytkowników:--->KLIKNIJ<---

Świetna aplikacja do komunikacji internetowej pozwalająca zarabiać przez internet: --->KLIKNIJ<---

Społeczność ludzi zarabiających przez internet stale się poszerzająca:--->KLIKNIJ<---