Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Czy chciałbyś otrzymywać od nas PIENIĄDZE bądź sprzęt PC ?

Czy chciałbyś otrzymywać od nas pieniądze bez względu na koniunkturę rynkową oraz nie będąc nawet serwisantem, nie będąc praktycznie w żaden sposób powiązany z naszą firmą nawet 1500zł miesięcznie i wzwyż?! A może zamiast tego wolisz równowartość w akcesoriach komputerowych,komputery, lub nasze usługi? Czy jest to możliwe?!?Teraz już tak! Nasza firma dzięki kontaktom z firmami z różnych środowisk, oraz ponownie wychodząc naprzeciw naszym klientom i ku ich zadowoleniu opracowała system, który pozwala otrzymywać pieniądze wszystkim naszym klientom, jak też i osobom postronnym! Za co? W zasadzie za to, że porozmawiamy chwilę ze znajomymi :-)

Jak to działa?

Mówiąc najprościej otrzymujesz od nas prowizje ponieważ spodobał Ci się nasz serwis lub posiadasz juz od kogoś informacje, że jesteśmy godni polecenia i polecisz nas dalej. Cała magia polega na tym, ze prowizje otrzymujesz juz za każdym razem gdy osoby przez Ciebie lub twoich znajomych polecone zażyczą sobie serwisu bądź zakupów w naszym sklepie :-) A wypłaty prowizji mogą rosnąć w postępie geometrycznym (30,60,120,240zl itd.....)

Od czego zacząć ?

Układ jest prosty:
Rejestrujesz się w naszym systemie. Nie wymagamy żadnych opłat Otrzymujesz od nas login, wykaz systemowy o którym mowa w poniższej części, oraz przynależnego serwisanta, który dzięki takim osobom jak ty ma prace i wynagrodzenie, jak również i Ty. Po rejestracji, dodatkowo jesteś informowany o wszelkich zmianach, które nastąpiły w firmie! Jeśli jesteś osoba postronną, która nie posiada informacji na temat naszej firmy, dajemy Ci możliwość poznania nas, abyś wiedział, że jesteśmy godni polecenia Jeśli jesteś naszym klientem wiesz już, że warto nas polecać Z każdej osoby która dzięki Twojej życzliwości mogła skorzystać z usług naszego serwisu/sklepu, Ty otrzymujesz prowizje a ona zadowolenie.

To nie koniec.
Od tej chwili ta osoba widnieje w systemie i każde wykonanie dla niej serwisu powoduje otrzymanie przez Ciebie kolejnej prowizji. Dodatkowo, jeśli ta osoba zdecyduje się zrobić to samo co Ty, również w taki sam sposób otrzyma prowizje a ty dzięki temu jeszcze dodatkowo nadprowizje (dodatkowe wynagrodzenie)! Wyobraź sobie teraz, ze przekazałeś informacje tylko pięciu osobom a one poszły w twoje ślady i zrobiły to samo czyli 25 osób w sumie na początek. Czy juz wiesz skąd bierze się coraz wyższa prowizja dla Ciebie? Posiadając pięć takich osób, możesz wyjść na tym lepiej niż manager serwisu w naszej firmie,ktory za przekazanie tylko czterem osobom informacji, i pracy informatyka do niego przynależnego za tylko 6 dni otrzymuje prowizje równa prawie 350zl!!! A jeszcze jest reszta miesiąca. Ale czy jest takie zapotrzebowanie? A czy komputery są niezawodne? Czy czasem je unowocześniamy? Czy są wirusy w Internecie? Odpowiedź nasuwa się sama...

Reasumując:
Im więcej osób będzie w systemie dzięki Tobie, a inne dzięki tym osobom od Ciebie, itd. Itd., tym większe i pewniejsze będziesz mieć prowizje :) Dlaczego mowa o kwotach 1500zł w górę? :) Są to kwoty naprawdę bardzo pesymistyczne i minimalne dla kogoś, komu się spodoba nasz system ale tylko raz na jakiś czas kogoś o nim powiadomi, będąc już na wyższej pozycji. Wystarczy kalkulator i dłuższa chwila czasu aby móc się przekonać,że jest to naprawdę prawdziwe! Czy nie będzie tego za dużo i czy serwis da rade? Dzięki takim ludziom jak Ty, jeśli oczywiście zdecydujesz się zapisać, tworzymy właśnie nowe stanowiska pracy i rozszerzamy terytorium działania, jak też przyjmujemy nowych serwisantów, którzy są przez nas odpowiednio sprawdzani pod kątem wiedzy oraz podejścia do pracy, aby zachować naszą renomę na odpowiednim poziomie. Czy dla Golden Computer się to opłaca? Oczywiście, tak jak i dla każdego naszego klienta, nad systemem właściciel firmy spędził bardzo wiele czasu, aby mógł być on poprawny i zyskowny dla każdego.

Trochę praktyki

Poniżej przedstawiony jest uproszczony diagram specjalnie zaniżonych prowizji i obrotów: Za każde 100 zł wypłacone przez klienta za serwis/zakupy Ty otrzymujesz 1punkt Punkty liczone są nawet w 0,1 np.. za 125zł wypłacone przez klienta Ty otrzymujesz 1.25pkt Wypłaty dokonywane są przy uzyskaniu minimum pełnego punktu bądź według własnego życzenia ale nie mniej niż za 1pkt Pierwsza prowizję otrzymuje osoba od której ty dowiedziałeś się o systemie (zostałeś polecony). Nie mniej niż 1pkt.Wszystkie pozostałe prowizje otrzymujesz już Ty. Tak samo Ty otrzymujesz pierwszą pełna prowizję od osoby która znalazła się w systemie dzięki Tobie. Pozostałe prowizje otrzymuje ta osoba, a Ty otrzymujesz nadprowizje od firmy za Tą osobę i prowizje za każdy serwis/zakupy bezpośrednich klientów powiadomionych przez Ciebie. Każdy będący w systemie otrzymuje za sumę punktów odpowiednie awanse! Punkty naliczane są nie tylko za osoby bezpośrednio poinformowane, zliczane są one bowiem również za osoby współpracujące z Tobą w ten sam sposób. Stąd tez biorą się nadprowizje! Wypłaty dokonywane są na konto bankowe, bezpośrednio do ręki, przekaz pocztowy, lub PayPal,lub też można uzbierane punkty wymienić na sprzęt komputerowy-jak wygodniej.


Przedstawiamy plan Twojej osobistej kariery!


Poniżej obliczenia dla diagramu urposzczonego:

Sympatyk:
Suma prowizji:18.50zł 2.5pkt+1.2pkt=3.7pkt*5zl
Partner:
Suma prowizji: 15.70zl 12zl Prowizja własna od klientow(2pkt*6zl) 3.7zl Prowizja od sympatyka(3.7pkt*1zl - różnica pomiędzy partnerem a sympatykiem)
Asysta firmy:
Suma prowizji: 38.30zł 13.6zł prowizja własna 9.6zł prowizja od klienta który stal się sympatykiem i dal pierwsze polecenie
4zl prowizja od partnera (różnica pomiędzy partnerem a asystentem 2zl*2pkt)
11.10zl prowizja od sympatyka (różnica pomiędzy sympatykiem a asystentem 3zl*3.7pkt)

Mało, prawda?
Ale my rozmawialiśmy o sumach 1500zł w górę. Powyższy diagram był tylko dla bliższego zapoznania się z systemem.

Przedstawiamy MANAGERA

Prowizja za tylko 6 dni roboczych wynosi prawie 350 zł!
Zauważ ze z managerem współpracują tylko 4 osoby, które on sam niegdyś wybrał, natomiast on sam polecił nasza firmę tylko dwom osobom! Prowizje dla poszczególnych osób zostały obliczone i są w nawiasach()

Dzięki powyższemu efektowi serwis wykonywał 3 serwisy na dzień tylko przez 6 dni. Pozostaje prawie miesiąc do wykorzystania. Jeden serwisant jest w stanie wykonać do 55 serwisów na miesiąc nie licząc jeszcze sobót i niedziel. Ale serwisantów współpracujących może być więcej.

Manager serwisu może otrzymać prowizje rzędu 1500zl i wyżej tylko dlatego, ze on z cala swoja grupa ludzi mu podrzędnych (na obrazku jest 12 osób współpracujących z managerem bardziej lub mniej podrzędnych) zapewni serwisantowi 3 serwisy na dzień, gdzie manager zapewni przypuszczalnie tylko 1 do 2 serwisów miesięcznie, resztę juz grupa, która również będzie na pewno dążyła aby być tak wysoko jak manager.
Metodyka współpracy z nami jest naprawdę bardzo rozległa, mamy do dyspozycji Internet, gdzie mnóstwo ludzi szuka pomocy komputerowej bądź tez sprzętu, mamy znajomych którzy ostatnio mówili nam ze komputer im nie domaga, rodzinę która zastanawia się nad kupnem laptopa, bądź też szukających pracy w dobie kryzysu, którym wystarczy pokazać, co mają robić i dzięki temu zaczną otrzymywać prowizję tak jak i Ty.
Dodatkowym plusem jest to, że za raz wpisaną osobę do systemu, już za każdym razem gdy będzie potrzebować pomocy komputerowej, będziesz otrzymywał prowizję. Wydaje ci się pewnie, że dużo punktów do uzbierania na wyższych szczeblach? Nic bardziej mylnego. Jak zauważyłeś, każdy z twoich podrzędnych dodaje ci punkty. To tylko kwestia krótkiego czasu, aż w uzyskasz odpowiednia pule bez większych wysiłków weź 5 osób,itd..
Jeśli już chodzi ci po głowie jakiś znajomy który potrzebował pomocy serwisu komputerowego, zapisz się i zacznij korzystać na systemie Golden Profit!
Dodatkowo jeszcze on będzie ci wdzięczny ponieważ:
1. Skorzysta z usług taniego i solidnego serwisu komputerowego
2. Również się zapisze stając się tym samym twoim współpracownikiem i również zacznie otrzymywać profity tak jak i Ty!

Nie przegap takiej szansy i zapisz się, otrzymasz login i hasło dostęp do wykazu twoich współpracowników, wgląd w terminarz serwisanta, oraz dostęp do wszystkich najnowszych informacji od firmy Golden Computer!


Właściciel jest otwarty na wszelkie sugestie związane z powyższym systemem biznesowym.
Dodatkowo posiadamy możliwości, aby danym osobom wypłacać po 10% z sumy otrzymanych prowizji rocznie przez najbliższe 30 lat, ale to już w indywidualnych rozmowach z właścicielem firmy.
Jeśli posiadasz już osoby które potrzebują serwisu, przekaż im do nas telefon bądź inne dane kontaktowe dostępne na stronie w dziale kontakt. Pamiętaj, aby uprzedzić, je, żeby powiedziały iż o serwisie dowiedziały się od (imię i nazwisko).
Serwisant będzie na pewno o to też pytał.


Z poważaniem
Właściciel
Krzysztof Basista